HAZIRLIK MAÇLARI

6 Ekim 2016 Perşembe

Gülsuyuspor'a Bal'lı Stoper.

Gülsuyuspor'a Bal'lı Stoper.
İstanbul Süper amatör Lig 6. grupta mücadele eden Gülsuyuspor, Bölgesel Amatör Lig takımlarından Kartal Bulvar Spor'un stoperi Caner Göktaş'ı kadrosuna kattı.

Yeni sezona Bölgesel Amatör lig takımlarından Kartal Bulvar Spor'da başlayan genç stoper transfer döneminin bitmesine kısa bir süre kala 2. transfer hakkını kullanarak Süper Amatör Lig temsilcisi Gülsuyu Spor'a transfer oldu.
Gülsuyuspor Kulübü Başkanı Bayram Behram Kaçar "Futbolcu ile karşılıklı olarak her konuda anlaştık. Takıma katkı sunacağını düşünüyoruz. Her iki taraf açısından da hayırlı olsun." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.