HAZIRLIK MAÇLARI

28 Ekim 2016 Cuma

Gülsuyu Asım Kara Tesisleri Gelin Gibi Süsleniyor.

Gülsuyu Asım Kara Tesisleri Gelin Gibi Süsleniyor.
Maltepe ilçesinin 10 yıllık hasreti sona eriyor.Yaklaşık 10 yıl önce yıkılan ve yapımı adeta yılan hikayesine dönen Gülsuyu Asım Kara Stadı bugün CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun ve Maltepe Spor Kulüpleri ve halkının katılımı ile gerçekleşecek açılışla spor camiasının yeniden hizmetine açılacak.


Konuya ilişkin kısa bir açıklama istediğimiz Maltepe Kulüpler Birliği Başakanı Sayın Bayram Behram Kaçar "Bu duyguyu anlatmak inanın çok zor. Bugün gelinen nokta hepimizin tabii burada ağırlıklı olarak spor camiasını kastediyorum adeta düğünü gibi. Stadımızın açılışı şimdiden kulüplrimize ve ilçemize hayırlı olsun." dedi.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.