HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ekim 2016 Salı

Gülsuyu, 9 kişi kaldığı müsabakadan puan çıkarmayı başardı.

Gülsuyu, 9 kişi kaldığı müsabakadan puan çıkarmayı başardı.
Gülsuyuspor ilk  puanını aldı:
Süper Amatör lig 6. grupta mücadele eden Maltepe temsilcisi Gülsuyuspor ligin 5. haftasında Şafakspor takımı ile karşı karşıya geldi. 
Başıbüyük Stadında oynanan maçı 10 dakikasında Santrfor Bora Taydaş kaleci ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda topu auta attı ve net bir gol pozisyonunu değerlendiremedi.
25.dakikada tecrübeli oyuncu Ahmet Ali Ergunsu küfür ettiği gerekçesi ile hakem tarafından dirkt olarak kırmızı karta oyun dışına gönderildi.
Ahmet Ali Ergunsu oyundan çıkarken yaptığı agresif davranışlarda izleyenler tarafından hem gördüğü kart ile takımını 10 kişi bıraktığı için hem de agresif davranışları sebebiyle yadırgandı.
Bu davranışın deneyimli futbolcu  Ahmet Ali Ergunsu’ya yakışmadığı belirtildi. Gülsuyuspor 25.dakikadan sonra sahada 10 kişi kaldı ve  mücadele etti. Maçın ilk devresi 0-0 sona erdi.
Maçın 2.yarısında Gülsuyuspor Teknik sorumlusu İrfan Köklü Altan Altan’ın yerine Onur Gülsuyu’nu oyuna alarak ilk hamlesini yaptı. Daha sonra da tecrübeli oyuncu Cevat’ı oyuna aldı.
Maçın sonlarına doğru bu kez Cevat da önce sarı sonra da 2.sarıdan kırmızı kart ile oyun dışı kaldı, Gülsuyuspor takımı maçın son dakikalarında 10 kişi oynadı.

Maç 0-0 sonuçlandı, Gülsuyuspor 2016-17 sezonunda oynadığı 5.maçında 1 puanla tanıştı. Ligde oynadığı 5 maçta 1 beraberlik 4 yenilgi ile 1 puanı bulunan Gülsuyuspor 6.grupra 9.sırada düşme hattında yer aldı,
Gülsuyuspor önümüzdeki hafta deplasmanda ligin en altında yer alan Taksimspor ile karşılaşacak.
Kaynak : Kadir Küöükay / yeni maltepe gazetesi


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.