HAZIRLIK MAÇLARI

24 Ekim 2016 Pazartesi

Gol düellosunu Gültepe Özgençlik kazandı : 4-3

Gol düellosunu Gültepe Özgençlik kazandı : 4-3
İstanbul 1. Amatör Lig 8.Grupta 4.Haftasında şampiyonluk mücadelesi veren Gültepe Özgençlikspor kendi sahasında uzatmalarda bulduğu golle Ceylanspor'u 4-3 mağlup etti.


Küçükçekmece Yeşilova Kemal Aktaş sahasında karşı karşıya gelen Gültepe Özgençlikspor, Ceyalanspor takımları arasındaki maçta son 15 Dakika eksik oynayan ev sahibi takım Gültepe Özgençlikspor uzatmalarda 9+5 de Tolganın attığı kafa gollü ile karşılaşmayı 4-3 kazanan takım oldu.

Maça hızlı başlayan ev sahibi Gültepe Özgençlikspor takımı 4.Dakikada sol kanatan ortalanan topu ceza sahası içinde çok iyi takip eden Murat Kepenek'in kafa vuruşu top yan direkten döndü.

8.Dakikada Gültepe Özgençlikspor takımında Murat Onat ceza sahası dışından kaleyi gördü sert şutu kaleci Yusuf kontrol altına alarak golle müsaade etmedi.
11.Dakikada misafir takım Ceyalanspor da Recep yaklaşık 30 metreden sert şutu kaleci Mehmet iki hamlede kondurul altına aldı ve golle izin vermedi.

23.Dakikada Gültepe Özgençlikspor Bilal buluştuğu topu zaman kayıp etmeden ceza sahası içine ortaladı takım arkadaşı Ahmet topa çok kötü vurunca kırmızı-beyazlılar mutlak golden oldu.
26.Dakikada Ceyalanspor da Recep ile serbest vuruş kullandı kafalardan seken topa kafa ile son dokunan Furkan top kale direğini yalayarak auta çıktı.

28.Dakikada Ceyalanspor da Recep yine serbest vuruş kullandı kullandığı top üst direkten döndü dönen top karambolde Gültepe Özgençliksporlu oyuncunun eline çarpınca karşılaşmanın orta hakemi penaltı noktasını gösterdi.Ceyalanspor da penaltı noktasında topun başına geçen Özgür'ün vuruşu kaleci Mehmet çok güzel refleksle topun ağlarına gitmesini engelledi ve penaltı kurtardı.

52.Dakikada Gültepe Özgençlikspor takım kaptanı Anılcan Yılmaz ceza sahası içinde topla buluştu plasesi top kale direğini yalayarak dışarı çıktı.
54.Dakikada Gültepe Özgençlikspor Anılcan ile serbest vuruş kullandı ceza sahası içinde Tolga topa dokundu ve ağlara yollayarak 1-0 öne geçiren gollü attı.
57.Dakikada Gültepe Özgençlikspor da atılan uzun topla buluşan Murat Kepenek kaleci ile karşı karşıya kaldı kötü vuruşu takımı adına mutlak golden etmiş oldu.

61.Dakikada Ceyalanspor da atılan uzun topla buluşan Özgür hızla topla birlikte ceza sahası içine girer girmez ortası İkinci yarıda oyuna dahil olan takım arkadaşı Mustafa’ya dokunmak kaldı ve top ağlara gitti skor 1-1 oldu.
65.Dakikada ev sahibi Gültepe Özgençlikspor Fatih’in ortasını çok iyi takip eden Murat Kepenek topu ağlara yollayarak yeniden kırmızı-beyazlı takımın 2-1 öne geçen gollünü attı.

67.Dakikada Gültepe Özgençlikspor serbeset vuruş kazandı topun başına geçen kaptan Anılcan Yılmaz'ın vuruşu kaleci Yusuf çift yumrukla topu uzaklaştırdı.
73.Dakikada Ceyalanspor da atılan uzun topla kaleci Mehmet ile karşı karşıya kalan Mustafa kendisinin ve takımının ikinci gollünü attık skoru da 2-2 yapan gollü attı.

75.Dakikada Gültepe Özgençlikspor da Taygun rakibine sert girdi bunun üzerine daha önce sarı kartı bulunan oyuncu ikinci sarı ve ardından Kırmızı kartla oyun dışı kaldı ve maçın diğer kalan zamanında ev sahibi sahada 10 kişi mücadele etmek zorunda kaldı.
80.Dakikada Gültepe Özgençlikspor takım kaptanı Anılcan'ın ortası ceza sahası içinde takım arkadaşı Ahmet meşin yuvarlağa dokundu kaleci Yusuf zamanında çıkarak golle izin vermedi.

82.Dakikada ceza sahası içine ortalan topa Ceyalanspor da Dindarın derse vuruşu top üst direğe çarptı daha sonra kaleci Yusuf zamanın kontrol altına alarak golle izin vermedi.
88.Dakikada geri pası çok iyi takip eden misafir takım Ceyalanspor takımında günün başarılı isimi Mustafa topu kaleci Mehmet’in solundan ağlara yollayarak kendisinin ve takımının üçüncü gollünü atarak yeniden 3-2 öne geçti.

90.Dakikada penaltı kazanan ev sahibi Gültepe Özgençlikspor da topun başına geçen takım kaptanı Anılcan Yılmaz topu ağlara yolladı ve skora eşitlik geldi skor 3-3 oldu.
90+2 Dakikada Ceyalanspor takımında Şaban serbest vuruştan topu ağlara yolladı anacak karşılaşmanın orta hakemi faul yapıldı gerekçesi ile iptal etti.

90+5.Dakikada Gültepe Özgençlikspor da köşe atışından gelen topu ceza sahası içinde Tolganın kafa vuruşu top ağlara gitti genç oyuncu kendisinin ikinci takımının dördüncü gollünü atarak skoru 4-3 yaparak karşılaşmanında skorunu belirleyen gollünü atmış oldu.
Tolga Tüzer, Komutanına karşı oynadı.
Gültepe Özgençlikspor'un başarıl savunma oyuncusu Tolga Tüzer Askerlik görevi yaptığı dönemde Komutanı olan Ceylansporlu günün başarılı ismi olan Mustafa Emin Sancak ile önemli maçta karşı karşıya geldiler her iki futbolcuda karşılaşma öncesi bir araya gelerek başarılar dilediler.
Gültepe Özgençlikspor :Mehmet,Fatih,Murat Donat,Emre,Tolga,Taygun,Ahmet,Serkan (Oğuzhan),Murat Kepenek (Osman),Anılcan,Bilal(Furkan)
Ceyalanspor:Yusuf,Ferhat,Mustafa Eryiğit,Dindar,Nuri,Recep,Okan,Selçuk,(Şaban),Furkan(Mustafa Emin Sancak)Yusuf.
Goller: 54,95.DK Tolga,65.Dk Murat Kepenek,90.DK Anılcan pen-Gültepe Özgençlikspor, 61,73 ve 88.DK Mustafa Emin Sancak-Ceyalanspor

Kırmızı Kart:Taygun-Gültepe Özgençlikspor

Haber / Foto :Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.