HAZIRLIK MAÇLARI

17 Ekim 2016 Pazartesi

Gol Düellosunda kazanan olmadıBölgesel Amatör Lig temsilcimiz Sultangazispor takımı Cebeci Stadyumunda Gebzespor takımını ağırladı.
Müsabakaya ilgi oldukça fazlaydı.İki takım taraftarı da kendilerine ayrılan yeri alabildiğince doldurdu.İki takımında coşkulu ve tempolu futbolu sporseverlere keyifli bir maç izlettirdi.İlk kırkbeş dakikada Onur Güdül'ün kaydettiği gol devre arasına temsilcimizin 1-0önde girmesini sağladı.İkinci yarıda AhmetGündoğdu ile farkı ikiye çıkartan Sultangazispor takımı taraftarının da desteği ile daha coşkulu oynamaya başladı.Dakikalar 61. dediği anda sahneye çıkan Babacar Mbaye Dıop Gebzespor takımının farkı bire indirmesini sağladı.Bu gol sonrasında beraberlik için yüklenen bir Gebzespor izledik.Dakikalar 75.dediğinde sahneye bu kez Ali Katırcı çıktı ve beraberlik golünü kaydetti.Bu gol sonrasında iki takımında beraberliği bozma çabaları sonuç vermeyince karşılıklı atılan gollerle puanlar paylaşıldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.