HAZIRLIK MAÇLARI

15 Ekim 2016 Cumartesi

Gol düellosunda gülen taraf Elmalıspor1.Amatör Lig önemli müsabakasında Elmalıspor takımı Paşabahçe Stadyumunda MaltepeYıldız takımını ağırladı.
İki takımında son derece tempolu ve açık bir futbol sergilediği doksan dakika sonunda Elmalıspor takımı sahadan 4-3 galip ayrılmasını bildi.


İlk kırkbeş dakikayı 2-3 önde kapatan MaltepeYıldız takımı ikinci yarıda bir kişi eksik kalınca Elmalı takımı birisi penaltıdan olmak üzere iki güzel gol ile doksan dakika sonunda üç puana uzanan taraf oldu.

Bu sonuç ile ev sahibi takım 4-3 galip gelerek ilk üç puanına uzanırken MaltepeYıldız takımı bu mağlubiyetle zirveden oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.