HAZIRLIK MAÇLARI

22 Ekim 2016 Cumartesi

GiresunEmeksan'dan dört dörtlük galibiyet1.Amatör mücadelesinde GiresunEmeksan takımı evinde PoligonFethiye takımını Alibeyköy Stadyumunda ağırladı.
Müsabakanın başından sonunda kadar oyunu konrol eden ve atak zenginliği yakalayan taraf evsahibi GiresunEmeksan takımı oldu.


İlk kırkbeş dakikada üsnlüğünü iki güzel golle süslemesini bilen GiresunEmeksan takımı Furkan ve Yunusemre ile iki güzel gol buldu.


Poligon takımı penaltı atışından faydalanamayınca devre arasına evsahibitakımın 2-0 üstünlüğü ile girildi.İkinci yarıda üstünlüğünü devam ettiren yeşil beyazlı takım Bayram ile skoru 3-0'a getirdi.


Poligon takımının golü skoru 3-1'e getirmesine rağmen başka gol deplasman temsilcisi adını gerçekleşmedi.Maruf penaltıdan maçın skorunu tayin eden golü attı.GiresunEmeksan takımı müsabakadan 4-1 galip ayrıldı.


GiresunEmeksan takımında Cengiz Sarımaden'in başarılı futbolunu sadece asist ile süslemesi taraftarlarını mutlu etmedi.


Bu güzel futbolu golle süslemesi gerekirdi diyenlerin sayısı oldukça fazlaydı.Poligon takımı bir kırmızı kart gören sporcusundan dolayı üç puan ve bir kişi eksilmenin üzüntüsünü doksan dakika sonunda yaşadı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.