HAZIRLIK MAÇLARI

24 Ekim 2016 Pazartesi

Gebzespor üç puanı alırken zorlandı


Bölgesel Amatör Lig 12.grup zirve mücadelesi yapan takımlardan Gebzespor takımı üç puana tek gol ile uzanırken oldukça zorlandı.
Gebze Stadyumunda oynanan müsabakaya ilgi oldukça fazlaydı.Tribünleri dolduran taraftarlar takımlarından farklı bir skor ve üç puan bekliyorlardı.


İlk kırkbeş dakikada dirençli bir oyun ortaya koyan deplasman temsilcisi Bayrampaşatuna takımı Gebze spor'a öne geçme fırsatı vermedi.Müsabaka zaman zaman sert futboldan dolayı duraksamalara uprasa da istenmeyen şanssızlıklar yaşanmadı diyebiliriz.


Müsabakanın ikinci yarısında gol için ataklarını sıklaştıran ve açık bir futbol ortaya koyan mor beyazlı takım zaman zaman kalesinde kontra ataklara mağruz kaldı.


Dakikalar 82.dediği anda sahneye çıkan Yiğit Gebzespor takımını 1-0 öne geçirdi.Müsabaka boyunca özellikle Bayrampaşatuna kalecisi Özer ve defansının gösterdiği peformans etkileyiciydi.


Takım olarak Gebzespor karşısında iyi mücadel eden Bayrampaşatuna takımı kalesinde gördüğü gole karşılık veremeyince müsabakadan mağlup ayrılmak zorunda kaldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.