HAZIRLIK MAÇLARI

31 Ekim 2016 Pazartesi

GAZİTEPE’YE HIRSIZLIK ŞOKU

GAZİTEPE’YE HIRSIZLIK ŞOKU
30 Ekim Pazar günü İstanbul 1. Amatör Lig 1.Grupta  şampiyonluk yarışı içinde olan Gazitepe Esenyurt Belediye sahasında Esenyurt İncirtepe'nin konuğu oldu. Karşılaşmanın ilk yarısı sonunda soyunma odasına gelen Gazitepe'li futbolcular büyük şok yaşadı.
Müsabakanın ilk yarısı oynandığı sırada Gazitepespor soyunma odasına giren hırsızların Gazitepespor'lu futbolculara ait cep telefonları, para ve ziynet eşyalarını çalarak kayıplara karıştığı kaydedildi. Devre arasında soyunma odasına geldiklerinde soyulduklarını anlayan Gazitepespor’da büyük bir şok yaşanırken Gazitepespor yönetimi futbolcularla birlikte maç sonrasında soluğu en yakın polis merkez amirliğinde alarak olay nedeniyle şikayetçi oldu. Kulüp Başkanı Özal Gürkan maç sonu yaptığı açıklamada mağdur olduklarını söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.