HAZIRLIK MAÇLARI

5 Ekim 2016 Çarşamba

GAZİOSMANPAŞASPOR'DA EROKSPOR MAÇINDA PAROLA 3 PUAN

GAZİOSMANPAŞASPOR'DA EROKSPOR MAÇINDA PAROLA 3 PUAN.
BAL Ligi takımlarından Gaziosmanpaşaspor zorlu Erokspor müsabakası hazırlıklarını Teknik direktör Adnan Keskin ve yardımcı hocalar nezaretinde kendi tesislerinde kamp yaparak sürdürüyor.
Ligin ilk maçında deplasmanda Yalovaspor'u 3-0 yenerek lige çok iyi bir başlangıç yapan,yeşil kırmızılar kendi sahasında yapacakları Erokspor maçına da 3 puan parolasıyla hazırlanıyor. Lige çok iyi bir başlangıç yaptıklarını belirten Sportif Direktör Sinan Balılar "Bu istikrarımızın sürmesini bekliyoruz. Gaziosmanpaşaspor'a yakışan transferlerle yola çıktık. Grubumuza baktığımızda zorlu ekipler var. Pazar günü kendi sahamızda ligin köklü kulüplerimizden Erokspor ile karşılaşacağız. Teknik heyet ve sporcularımız bu bilinçle hazırlıklarına devam ediyor. Bundan sonra da bütün müsabakalara aynı ciddiyet ve saygı doğrultusunda çıkacağız. Çalışmadan asla başarılı olamayız bunu çok iyi biliyoruz. 12. adamımızı bu maçımıza bekliyoruz. İnşallah bu hafta oturma izinlerini yetiştirebilirsek 2 yabancı oyuncumuzu taraftarlarımıza izletmek istiyoruz” dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.