HAZIRLIK MAÇLARI

3 Ekim 2016 Pazartesi

Gaziosmanpaşaspor deplasmanda üç puana uzandı


Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Gaziosmanpaşaspor takımı deplasmanda Yalovaspor takımını net bir skorla 0-3 mağlup etti.

Doksan dakika boyunca oyunun kontrolünü elinde tutan temsilcimiz zor görünen deplasmanı kolaya çevirdi.İlk kırkbeş dakikada Emin ile iki güzel gol bulan gaziosmanpaşaspor takımı ikinci yarıda da Furkan ile güzel bir gole daha imza attı.


Zaman zaman gelişen Yalovaspor takımının ataklarına başarıyla karşılık veren Gaziosmanpaşa takımı zorlu deplasmandan üç puan çıkartmayı başardı.müsabakaya ilgi oldukça fazlaydı.


Evsahibi takım taraftarları kapalı tribünde yerini alırken,Gaziosmanpaşa taraftarı da kapalı tribünün sağ tarafında yerini alarak takımları lehine tezahuratlarda bulundu.

Foto;İstanbulHaber

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.