HAZIRLIK MAÇLARI

28 Ekim 2016 Cuma

FUN RUN SERİES KÜÇÜKÇEKMECE’DE SONA ERDİ

FUN RUN SERİES KÜÇÜKÇEKMECE’DE SONA ERDİ
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Spor A.Ş'nin 'İstanbul'u Koşuyorum' sloganıyla düzenlediği 'Fun Run Series' yol yarışları Küçükçekmece’de sona erdi.
İBB Spor AŞ ve İlçe Belediyelerin işbirliği ile organize edilerek gerçekleşen 5 etaplık yarışların son etabı, Küçükçekmece İBB Halkalı Etap Futbol Stadı önünde start aldı. Ev sahipliğini Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz'in yaptığı organizasyona Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Spor A.Ş Genel Müdürü İsmail Özbayraktar katıldı. İBB Halkalı Etap Futbol Stadı önünden başlayan Fun Run Series Küçükçekmece Etabı 7. kilometrede yapılan son dönüş ile birlikte yine aynı noktada sona erdi.


BAŞKAN KARADENİZ START VERDİ 
Sporcular koşu öncesi sunucu Ece Vahapoğlu eşliğinde ısındı. Yarışmanın startını Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Spor A.Ş Genel Müdürü İsmail Özbayraktar ile birlikte verdi. Fun Run Series’ ödül töreni öncesi bir konuşma yapan Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, “Bugünkü programa katılan herkes aslında kazandı. Buradaki ödül törenimiz sembolik ben arkadaşlarım ve kardeşlerimi ayrıca tebrik ediyorum. Unutmayın, spor yapan kazanır sporda kaybeden yoktur. Bu felsefe ile yola çıkıyoruz. Ben bugün Küçükçekmece’ye katığınız renk için hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Spor A.Ş Genel Müdürü İsmail Özbayraktar ise yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: “Küçükçekmece Belediye başkanımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah bu koşumuzu geleneksel hale getireceğiz. Neden Küçükçekmece ’nin maratonu olmasın, duygusu ile devam edeceğiz.”  
Fun Run Series koşusunda dereceye girenler kupalarını ve ödüllerini Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Spor A.Ş Genel Müdürü İsmail Özbayraktar’ın elinden aldı.

Yarışma Sonuçları
Kadınlar:
1- Damla Çelik: 27′.06”
2- Esra Şanal: 28′.06”
3- Zeynep Nur Türk: 29′.26”
Erkekler:
1- Mestan Turhan: 22′.57”
2- Fatih Korkunç: 23”.19”
3-Aykut Taşdemir:23.23’’Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.