HAZIRLIK MAÇLARI

2 Ekim 2016 Pazar

Feriköy'den olumlu provaSüper Amatör Lig temsilcilerimizden Feriköy takımı Bay olduğu haftayı değerlendirmek için Çorlugnçlerbirliği takımı ile bir hazırlık müsabakası oynadı.
Yenilenen Stadyumdaki ilk müsabakasını Çorlugençlerbirliği takımı ile oynayan kırmız beyazlı ekip müsabakaya son derece istekli ve tempolu başladı.


Çorlugençlerbirliği takımı da bu tempoya ayak uydurmaya çalışınca göze hoş gelen zevkli bir müsabaka izledik.


İlk kırkbeş dakikada iki takımında çabası sonucu değiştirmeye yetmedi.Mücadeleci oyun denk kuvvetler şeklinde geçince net gol pozisyonu diyeceğimiz pozisyon sayısı oldukça azdı diyebiliriz.


Müsabakanın ikinci yarısında her iki takımda oyuncu değişikliklerine giderek birçok oyuncusunu görme şansını denedi.


İkinci yarıda kadro genişliğine sahip Feriköy takımı oyunun kontrolünü eline aldı.


Tayfun Çakal ile öne geçen kırmızı beyazlı takım İlker 'in ayağından bir penaltıdan yararlanamadı.Skoru tayin eden gol jeneriklik bir gole imza atan Adem'den geldi.


Bu gol aynı zamanda hazırlık müsabakasının skoru olarak tabelada yer aldı.Feriköyspor 2-0 galip ayrıldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.