HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ekim 2016 Pazartesi

Feriköy ve Beykoz1908 puanları paylaştıSüper Amatör Lig haftanın maçında Feriköy Stadyumunda Feriköyspor ve Beykoz1908 takımları karşı karşıya geldiler.
Feriköy Stadyumu tarihi kalabalık günlerinden birini yaşadı.Seyircilere ayrılan tüm koltuklar hınca hınç doldu.

İstanbul Emniyeti bu müsabakada uyguladığı strateji ile sınıfı geçti diyebiliriz.


Son derece etkili bir strateji uygulayan Emniyet görevlilere negatif herhangi bir oluşuma izin vermedi.

Emniyet yetkililerinin izin vermemesi sonucunda Beykoz1908 taraftarlarının Avrupa yakasına geçişine izin verilmedi.


Müsabaka son derece elverişli bir zemin ve harika bir atmosferde oynandı.


Evsahibi olmanın verdiği avantajla ilk kırkbeş dakikada evsahibi Feriköy takımının oyunu domine eden bir oyun anlayışını izledik.


Kontrollü bir oyun tarzınla sahaya yayılan Beykoz1908 takımı kale ve defans hattında mükemmele yakın bir performans sergileyince devre arasına golsüz girildi.


İlk kırkbeş dakikanın en önemli enstantanelerine gelince Feriköy hücumunda ceza sahasından arka arkaya atılan şutun defans hattında yer alan Beykoz1908 topcuları tarafından  çizgi üstünden çıkartılmasıydı.

Beykoz takımı canlı savunması ve mücadeleci karakterini ilk kırkbeş dakikada başarıyla sürdürmesini bildi.

Müsabakanın ikinci yarısında taraftarının da desteğini arkasına alan Feriköy takımı oyunu iyice önde oynamak ve istediği golü atmak için çeşitli atak organizasyonları düzenledi.


Ani gelişen Beykoz1908 atağı 54.dakikada meyvesini verdi.Feriköy defansının uzaklaştırmak istediği top ceza sahası üzerinde ikinci yarıda oyuna dahil edilen Caner ile buluştu.


Topun gelişine kafa ile yön veren genç futbolcunun vuruşu Feriköy kalecisi Volkan'nın tüm çabasına rağmen filelerle buluştu.


Bu gol sonrasında iyice hücum futboluna yönelen Feriköy takımı sağlı sollu ataklarla rakip kaleye inmeye başladı.Bu atakları gerçekleştirirken zaman zaman Beykoz kontra ataklarına da mağruz kaldı.


Müsabaka deplasman temsilcisi Beykoz1908 lehine sonuçlanacak dendiği anda uzatmanın son dakikasında genç futbolcu Ali Feriköy takımının beraberlik golünü kaydetti.Doksan dakika sonunda iki köklü kulübümüz puanları paylaştı.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.