HAZIRLIK MAÇLARI

15 Ekim 2016 Cumartesi

Feriköy deplasmanda üç puanı almasını bildi
Şişli temsilcisi Feriköy takımı deplasmanda karşılştığı İstanbulKonya takımını Emin Çelik'in penaltıdan attığı gol ile 0-1 yenmesini bildi.
Son derece tempolu ve zevkli bir doksan dakika izleyen sporseverler müsabaka sonunda evlerine giderken kora kor bir müsabaka izlemenin keyfini hissettiler.


Deplasmanda oynamasına rağmen açık ve pozitif birfutbol ortaya koyan Feriköy takımı,rakibi İstanbulKonya takımı da bu tarza uyunca sporseverler keyifli bir doksan dakika ve bol pozisyona şahitlik ettiler.

Feriköy takımı ilk kırkbeş dakikada Emin Çelik ilebulduğu penaltı golü ile devreye 0-1 önde girdi.Müsabakanın ikinci yarısında İki takım da gol için teşebbüslerde bulundu.


Feriköy takımı Adem ile bir penaltı vuruşundan faydalanamadı.İstanbulKonya takımı dakikalar 85.dediği anda Halilİbrahim ile net bir gol pozisyonundan faydalanamadı.


Müsabakayı yöneten Burak Kaplan ve triosu sınıfta kaldı.Verdikleri penaltı kararları vermediği penaltı kararları,gösterdikleri kartlar,göstermedikleri kart kararları ile tribündeki sporseverlere ve iki takım sporcularına saç baş yoldurttu diyebiliriz.


Bu tip müsabakalara daha evvel orta hakem olarak çıkmamış bir trionun böyle önemli bir müsabakaya verilmesi sporseverler tarafından hayretle karşılandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.