HAZIRLIK MAÇLARI

3 Ekim 2016 Pazartesi

Ergenevelimeşe Gebze engelini geçmesini bildiBölgesel Amatör Lig 12.Grup zirve müsabakasında bu gün çok önemli bir müsabaka tekirdağ'ın Ergene ilçesinde oynandı.
Transfer döneminde inanılmaz paralar haracayarak kurulan iki takımın mücadelesi hafta başından beri tüm spor kamuoyunu merakta bırakıyordu.


Bu sorunun cevabı bu gün karşılığını buldu.Zorlu doksan dakika sonunda İlker Ataseven takımına üç puanı kazandıran golü 80.dakikada attı.


Müsabakaya ilgi oldukça fazlaydı.Evsahibi takım taraftarı kendisine ayrılan yeri dolduruken.Protokol tribünüde tıklım tıklım doluyduı.


Deplasmanda oynamasına rağmen mor beyazlı Gebzespor taraftarı otobüslerle ve özel araçlarla Ergene ilçesine akın akın geldiler.


Doksan dakika boyunca iki takım taraftarı da takımlarını destekledi.Müsabakanın doksan dakikasına genel olarak bakıldığında denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde geçti diyebiliriz.


İki kaliteli takımın kontrollü futbol anlayışı doksan dakikaya yansıdı.İki takımında bu tarz oyunundan taviz vermemesi net denebilecek gol pozisyonlarının sayısının az sayıda kalmasına sebep oldu.


Dakikalar 80. dediği anda ilker Ataseven üç puanı Ergenevelimeşe hanesine yazdıran güzel golü kaydetti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.