HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ekim 2016 Pazartesi

Çorluspor1947 taraftarını üzmeye devam ediyorBölgesel Amatör Lig Tekirdağ temsilcisi Çorluspor1947 takımı evinde ağırladığı KörfezBelediyeHerekeYıldız takımıyla golsüz berabere kalarak taraftarlarını hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor.
Müsabaka futbol oynamaya elverişli bir atmosferde oynandı.Tıklım tıklım tribünler ve inanılmaz bir taraftar desteğini arkasına alan Çorluspor1947 takımı oyunu domine eden taraf oldu.


Yeni transfer Djehoua oynadığı etkili futbol ile taraftarın sevgilisi olmaya aday konumda bir futbolcu olacağını ilk kez yer aldığı GeneralBasri Stadyumunda gösterdi.


Fiziki gücü ve yerinde taymingleri ile etkili bir performans ortaya koyan Fil Dişi Sahilli futbolcu penaltı kazanılmasında da başrol oynadı.


Atak oynamasına rağmen doksan dakika sonunda bir puana razı olan Çorluspor1947 takımı dakikalar 86.dediği anda kalesinde çok önemli bir tehlike yaşadı.


Kocaeli temsilcisi forveti kaleci ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda topu üstten fileler yerine dışarı yollayınca kabus skor oluşmadı.


Lige 3.Lig parolası ile giren ve tüm Bölgesel Lig takımları içinde en çok parayı harcayan Çorluspor1947 takımının üç haftada sadece üç puan toplaması ve sadece bir golü rakip kaleye yollayabilmesi taraftarlar ve spor kamuoyu arasında hayretle karşılanmaya devam ediyor.


Oklar teknik heyetin üstüne yöneldi.Kapalı defansı açmak için oyuna kule forvet alınmaması ve çeşitli atak organizasyonları düzenlenmemesinin tamamen teknik heyet zaafından kaynaklandığını düşünen büyük çoğunluk istifa sloganlarını sosyal medyada paylaşmaya başladı.


Amatorun Dunyasi ekibinin yaptığı araştırmalar neticesinde önümüzdeki hafta deplasmanda oynanacak olan ErgeneVelimeşe maçı teknik heyet için son şans olduğu bilgisine ulaştık.


Sarı kırmızılı taraftarlar sabırla takımımızı destekliyoruz ama ErgeneVelimeşe takımına önümüzdeki hafta kaybettiğimiz takdirde dördüncü haftada Bal Play out maçını korkarız beklemek durumunda kalacağız diye görüş belirttiler.


Sarı kırmızılı taraftarların Ergene deplasmanına çıkartma yapacağı ve son kez takımlarını destekleyeceğini aksi takdirde bu takımın kurtuluşu için radikal kararların alınması yönünde tepkilerini ortaya koyacakları görüşünde olduklarını öğrendik.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.