HAZIRLIK MAÇLARI

5 Ekim 2016 Çarşamba

Çorluspor1947 takımında şok istifa
Tekirdağ Bal Lig takımlarından Çorluspor1947 takımında bu gün şok istifa haberi gündeme bomba gibi düştü.
Çorluspor1947 takımının Kulüp Başkanı Umut Güngör istifa etti.İstifanın gerekeçleri ile ilgili yakın zamanda bir basın açıklaması yapılacağı alınan bilgiler arasında yer aldı.


3.Lig yolunda ilerleyen sarı kırmızılı takımın bu şok istifa sonrasında nasıl bir yol izleyeceği merak konusu.Çorlu spor camiasında bu istifanın 3.Lig yolunda çok önemli bir kayıp olduğu ortak kanı olarak yer aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.