HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ekim 2016 Pazar

Çorluspor1947 takımında radikal kararlar alınması gündemde3 Lig parolasıyla yola çıkan Çorluspor1947 takımı bu gün ardı ardına alınan üçüncü beraberlikten sonra acilen yönetim kurulunun toplanması gündeme bomba gibi düştü.
Gündem maddesi olarak iç sahada grubun en zayıf iki takımı ile alınan beraberlik.Henüz üç hafta oynanmasına rağmen tek bir galibiyet alınmaması taraftarlar arasında şok etkisi yatmaya devam ediyor.Müsabaka
 ile ilgi geniş detay ve resimleri ilerleyen saatlerde AmatorunDunyasi farkıyla sizlere sunacağız.Teknik ekip değişikliği söz konusu.Bir başka aldığımız bilgi de teknik ekibin istifa hazırlığında olması.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.