HAZIRLIK MAÇLARI

24 Ekim 2016 Pazartesi

Çorluspor1947 farka koştuBölgesel Amatör Lig takımlarından Çorluspor1947 grubun zayıf takımı Lüleburgazyıldırımspor karşısında farklı galibiyet elde etti.
Müsabakanın başından sonuna kadar oyunun tek hakimi olan sarı kırmızılı takım farklı skoru Ercan,Oğuzhan,Djihoua ve Ercan ile bulduğu gollerle ulaştı.


Müsabakayı kalabalık bir taraftar topluluğu takip etti.Müsabaka sonunda üç puanın mutluluğunu yaşayan Çorluspor1947 takımında gözler önümüzdeki hafta deplasmanda karşılaşacağı Sultangazispor maçına çevrildi.


Bu müsabaka için Çorluspor1947 taraftarı için beş otobüs tahsil edileceği alınan bilgiler arasında yer aldı.

Özel araçlarla gelecek taraftarlar düşünüldüğünde Cebeci arenada yaklaşık 500 sarı kırmızılı taraftar yer alacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.