HAZIRLIK MAÇLARI

24 Ekim 2016 Pazartesi

Çorlukültürspor zorlu Site deplasmanında üç puana uzandıTekirdağ Süper Amatör Lig zirve mücadelesi yapan Çorlukültürspor takımı Kapaklı Stadyumunda oynadığı müsabakada Sitespor takımına konuk oldu.Müsabakaya çok iyi başlayan Sitespor takımı arka arkaya net pozisyonlar buldu fakat bu pozisyonları gol ile değerlediremedi.

Dirençli rakibi karşısında dakikalar ilerledikçe dengeyi kuran yeşil sarılı takım serbest vuruştan Atakan'nın ayağından kazandığı golle 1-0 öne geçti.
İlk kırkbeş dakikada bir gol daha atma başarısını gösterdi ve devre arasına 2-0 Çorlukültürspor lehine girildi.Müsabakanın ikinci yarısında iki takım da canlı performansından ve gol arzusundan bir şey kaybetmeyince seyir zevki güzel kırkbeş dakika ortaya çıktı.


Sitespor takımı dakikalar 60'ı gösterdiğinde beraberlik golüne kavuştu.Bu golün hemen sonrasında Sitespor takımı forveti ceza sahası dışından savurduğu füze direkte patlayınca Sitespor beraberlik golünden oldu.

Sitespor takımının başarılı futbolcusu Yusuf ikinci sarı karttan atıldıktan sonra son on dakikaya bir kişi eksik girmek zorunda kaldı.Çorlukültürspor takımı son dakikalara bir gol daha sığdırma başarısını gösterince zorlu deplasmandan  üç gol ile üç puan almasını bildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.