HAZIRLIK MAÇLARI

31 Ekim 2016 Pazartesi

Çorlukültürspor ve Çerkezköyspor1911 puanları paylaştı
Tekirdağ Süper Amatör Lig ekiplerinden Çorlukültürspor ve Çerkezköyspor1911 takımları ÇorluGeneralBasriSaran Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
Müsabakaya her iki takımda son derece istekli ve tempolu başladı.Denk kuvvetlerin mücadelesişeklinde geçen ilk kırkbeş dakikada her iki takımında çabası skoru değiştirmeye yetmedi.


Müsabakanın ikinci yarısında her iki takımda kontrollübir futbolu tercih edince doksan dakika sonunda golsüz beraberlik geldi.


Çorlukültürspor takımından santrafor Ogün kırmızı kartla oyundan ihraç edilince önümüzdeki hafta takımdaki yerini alamayacak duruma geldi.


Zirve mücadelesi yapan iki takımın doksan dakikalık mücadelesinde iyi mücadele ama golsüz bir netice vardı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.