HAZIRLIK MAÇLARI

28 Ekim 2016 Cuma

Coca-Cola Gelişim Ligleri Sertifikasyon Programı tamamlandıCoca-Cola Gelişim Ligleri Sertifikasyon Programı, 24-28 Ekim 2016 tarihleri arasında Ankara The Green Park otelde yapıldı
Programa, Coca- Cola Gelişim Ligleri kulüplerinin taahhütnamelerinde belirttiği, daha önce sertifikasyon programına katılmamış 152 teknik sorumlu katıldı.
Program süresince; Antrenör Psikolojisi, Antrenör Gelişiminde Psiko-Sosyal Yaklaşım Modeli, Genç Futbolcularda Karakter Gelişimi, Gelişim Antrenörlerine İlişkin Koçluk Becerileri, Futbolda Oyuncu Gelişimi, Takım Olmak başlıklarında teorik eğitimler verildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.