HAZIRLIK MAÇLARI

17 Ekim 2016 Pazartesi

CKFA, Küçük Ayasofya'ya Patladı.

CKFA, Küçük Ayasofya'ya Patladı.
CKFA : 6 - KÜÇÜK AYASOFYA : 0
İstanbul 1.Amatör Lig 6. grupta geride kalan 2 hafta da istediği sonuçları alamayan 2 takım CKFA (Cevat Köprübaşı) ile Küçük Ayasofya Kemerburgaz Şehit Osman Yumuk Tesisleri'nde karşı karşıya geldiler.

Karşılaşmanın tamamında CKFA rakibine oranla daha agresif ve pozitif bir futbol ortaya koydu. İlkyarıda 3-0 lık net skoru yakalayan CKFA, ikinci yarıda da golcü ayakları ile3 gol daha bularak sahadan 6-0 lık galibiyetle ayrılmayı başardı.Perdeyi Demirhan Açtı.
Karşılaşmanın ilk bölümlerinde her iki takım gol bulmak için pozisyon yaratmaya çalıştılar. Ancak CKFA defansı Küçük Ayasofya'lı oyuncuların geliştirmek istedikleri ataklarda sonuca gitmelerini engelleyince kalesinde de ciddi pozisyonlar görmedi. 23. dakikada Mustafa Hazıroğlu orta sahada kontrol ettiği topu rakiplerinin arasından Demirhan ile buluşturmayı başardı. Ceza alanı ön çizgisinde topu kontrol eden Demirhan düzgün bir vuruşla takımını öne geçiren golüne imza attı. 1-0Avantaj Kararı Gol Getirdi
Anıl İzci'den Muhteşem Gol Pası.
31.dakikada Mustafa Hazıroğlu gelişen Küçük Ayasofya atağını kendi yarı sahasını ortalarında bertaraf ettikten sonra orta sahaya kadar topu sürdü sağ kanata göndermeye çalıştığı topa Ayasofya'lı futbolcu elle kesmeye çalışmasına rağmen top CKFA'dan Demirhan'ın önünde kalınca hakem avantaj kararı ile oyunu devam ettirdi. Demirhan'ın arka direğe yaptığı ortaya koşu yapan Aydıncan topu Yasin ile buluşturdu. Yasin boş durumda bulunan Anıl İzci'yi topla buluşturdu. Anıl rakip defansın arkasına mükemmel bir top atarak ilk golün sahibi Demirhan'ı kaleci ile karşı karşıya bırakınca Demirhan'a skoru geliştirmek kaldı. 2-0İlk Yarının Son Golü Murat Kavraz'dan.
İlk yarıda goller üst üste geldi. Demirhen'ın üst üste gelen 2 golünden sonra Burak Yılmaz'ın uzun gönderdiği topu iyi değerlendiren Murat rakip defansın bakışları arasında topu ağlara göndererek skoru 3-0 a getirdi.İkinci Yarıda Murat Perdeyi Yeniden Açtı.
İlkyarının son golüne imza atan Murat ikinci yarınınhemen başında bulduğu golle farkı 4'e çıkardı. Sağ kanattan kendi götürdüğü topla rakip ceza alanı önüne gelen Murat burada Yahya ile paslaşarak ceza alanı içine girdi kalecinin ayaklarının altından ağlarla buluşturduğu top kendisinin 2 takımının 4. golü oldu. 4-0Murat Hat Trick Yaptı.
59. dakikada kazanılan korner atışını Demirhan ceza alanı içine kullandı. Yerden giden top 6pas üzerinde karambol yarattı. Küçük ayasofya defansının uzaklaştıramadığı topason dokunan Murat Kavraz topu ağlarla buluştururken mzçta da hat trick yapma başarısını gösterdi. 5-0Perdeyi Aydın Can Perese Kapattı.
72. dakika da Murat'ın soldan getirip önüne bıraktığı topu adeta kaleciye nişanlayan Aydıncan 80.dakika da attığı golle yeniden moral buldu. Ceza alanı ön çizgisi üzerinde topu kontrol eden Aydıncan rakiplerini geçtikten sonra kalecının ayaklarının arasından topu ağlarla buluşturarak maçın skorunu ilan etti. 6-0


1 yorum :

Adsız dedi ki...

Şampiyon belli, ikincilik mücadelesinde kalan takımlara başarılar..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.