HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ekim 2016 Çarşamba

CKFA Doludizgin Geliyor.

CKFA Doludizgin Geliyor.
İstanbul U15/B ligi 4. grupta mücadele eden CKFA üst üste aldığı başarılı sonuçlarla zirve takibini sürdürüyor. 

Sezona şanssız bir İst. Gümüşhane mağlubiyeti ile başlayan CKFA, daha sonra geride kalan 3 haftada 9 puan toplayarak, aynı puanda yer alan Alibeyköy spor ile ikinciliği paylaşıyor.


Son hafta da Kemerburgaz Şehit Osman Yumuk tesislerinde Şişli temsilcisi Ulutepe'yi konuk eden CKFA U15 takımı ilk yarısı 2-0 önde kapattığı karşılaşmadan 3-2galibiyetle ayrılarak puanın 9 yaptı. Ulutepe ise 1 puanda alt sıralarda kaldı. Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.