HAZIRLIK MAÇLARI

24 Ekim 2016 Pazartesi

Çerkezköy1911 Çorlugençlerbirliği engelini aşmasını bildiZirve mücadelesi yapan Çerkezköy1911 takımı evinde Çorlugençlerbirliği takımını ağırladı.
Müsabakaya iyi başlayan Evsahibi takım sağlı sollu ataklarla Çorlugençlerbirliği kalesine inmek istedi.

Çorlugençlerbirliği takımının dirençli futbolu karşısında pozisyon bulmakta zorlanan evsahibi takım ceza sahasından gol arayışlarından ilk meyvesini elde etti.

Ceza sahası dıından kazandığıgol ile devre arasına 1-0 önde girdi.


Müsabakanın ikinci yarısında Hakan Tice'nin golüile farkı ikiye çıkaran evsahibi takım bu moralle daha etkili oynamaya başladı.Bu moralle bir gol daha bulan evsahibi takım zor görünen müsabakayı kolaya çevirdi.

Oyuncu değiştirme hakkını dolduran Çorlugençlerbirliği takımı bir kişi eksik oynarken genç futbolcusu Mehmet Macartay ile farkı ikiye indiren golüne kavuştu.


Uzatma dakikalarında ir gol daha bulan Çerkezköy1911 takımı 4-1 kazanarak üç puanı hanesine yazdırmayı başardı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.