HAZIRLIK MAÇLARI

8 Ekim 2016 Cumartesi

Çengelköy istediğini alamadıBölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Çengelköy takımı evinde Altınovabelediyesi takımını ağırladı.müsabakaya her iki takımda son derece istekli ve arzulu başladı.Çengelköy takımı ilk dakikalardan itibaren oyunu rakip sahaya yıkmak istedi.Bir an önce gol bulmak için yapılan ataklar karşısında direnç gösteren Altınovabelediyespor takımı özellikle sağ kanattan gerçekleştirdiği kontralarla etkili olmaya başladı.


Çengelköy takımı defansı sol taraftan topu uzaklaştırmak isterken rakibe çarpan top bir anda ceza sahasına orta gibi geldi ve topu önünde bulan Ahmet Ceran şık bir vuruşla Altınovabelediyespor takımını 0-1 öne geçirdi.

Bu gol sonrasında beraberlik golü için rakip kalede etkili olmak isteyen ama bir türlü istediği pozisyonları bulamayan Çengel takımı izledik.


Ceza sahasına inemeyen yeşil beyazlı takım ceza sahası dışından etkili şutlarla gol arayışlarında sonuçsuz kalınca devre arasına 0-1 Altınovabelediye lehine girildi.


Müsabakanın ikinci yarısında Çengelköy takımının bariz bir üstünlüğü söz konusu oldu.Sağlı sollu ataklarla Altınova kalesini bunaltan çengel takımı gelmesi beklenen golü Ufuk Hançer ile buldu.


Ceza sahasına ikili pas organizasyonu ile giren başarılı futbolcu bekletmeden yaptığı net vuruşla beraberliği getiren golü kaydetti.


Bu gol sonrasında oyun zaman zaman elektriklendi ve iki taraftan da birer oyuncu ırmızı kartla oyundan ihraç edildi.


Çengelköy takımından ibrahimEthemÇakır,Altınova takımından Mesut Özgür kırmızı kartla oyundan ihraç edildiler.

Bu dakikadan sonra Çengelköy takımının gol için müthiş bir arzusu ve atakları vardı fakat doksan dakika sonunda tabelada karşılıklı atılan birer gol ve iki takımın da hanesine yazdırdığı birer puan vardı.

Müsabakaya ilgi oldukça azdı.


Büyük emek verilerek ve ciddi bütçelerle kurulan iyi bir takım olan Çengelköy takımına taraftarlarının ve İstanbul'lu sporseverlerin destek olması gerekir düşüncesindeyiz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.