HAZIRLIK MAÇLARI

16 Ekim 2016 Pazar

Çeliktepe 3 hafta sonra puanla buluştu.


Çeliktepe 3 hafta sonra puanla buluştu. 
Süper amatör lig .grupta süper amatör lig 9.grupta zirve yarışından kopmak istemeyen Pazariçi Köprülü ile Çeliktepe 6. hafta müsabakasında Gaziosmanpaşa Stadı'nda karşı karşıya geldi.


Karşılaşmada ilk gol Emrullah ile Çeliktepe'den geldi.
Karşılaşmanın 24. dakikasında Çeliktepe lehine kazanılan serbest vuruşda topun başına geçen Emrullah Kağıthane temsilcisini öne geçiren gole imza attı. 0-1
Bu gole cevap gecikmedi.


Gol sonrasından beraberlik için yüklenen Pazariçi Köprülü golden 5 dakika sonra 29. dakikada tecrübeli golcüsü Rüşan ile beraberlik golünü buldu. 1-1
Rüşan ilk yarının son bölümlerinde bir kez daha sahneye çıkarak 1-0 geriye düşen takımının yarıya 2-1 önde girmesini sağladı.


İkinci yarıya geride başlayan Çeliktepe de oyuna sonradan giren Yusuf Emre ile 87. dakikada beraberlik golünü bulunca her iki takımda puanları paylaştılar. Çeliktepe bu beraberlik sonrasında puanını 10 yaparken, Pazariçi Köprülü ise 7 puana yükseldi.


Ayazağa - İkitelli (Ayazağa) 0-1
Anadolu Hisarı - Esenler Tokatspor 1-1
Karabekirspor - Başakşehir Kartal 0-1
Pazariçi Köprülü – Çeliktepe 2-2
Hasköy - Malatyaspor 2-2
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.