HAZIRLIK MAÇLARI

5 Ekim 2016 Çarşamba

Büyükçekmece Tepecikspor Ümit Karan dediSpor Toto 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Büyükçekmece Tepecikspor’da takımın başına getirilen Sportif Direktör Ümit Karan, takımı ile ilk idmanına çıktı.
Büyükçekmece Belediyesi Tepecik Şenol Güneş Stadında yapılan idmanı yakından takip etti. Teknik Direktör Recai Şahinler, Antrenörler Ali Polat, Burak Önal ve kaleci antrenörü Ceyhun Arslan’ın çalıştırdığı takım ile yakından ilgilenen ve oyuncuları tanıma imkanı bulan Karan’ın, ilk idmanında takıma büyük hava kazandırdığı gözlendi. Yaklaşık bir buçuk saat süren idman düz koşu, istasyon çalışmasıyla başladı ve ardından yarı sahada dar alanda çabukluk idmanı ile sona erdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.