HAZIRLIK MAÇLARI

4 Ekim 2016 Salı

Beykoz1908 zorlu maça hazırlanıyorSüper Amatör Lig temsilcilerimizden Beykoz1908 takımı zorlu Feriköy müsabakası hazırlıklarına başladı.
Lige çok iyi bir başlangıç yapan,bir müsabaka bay üç puanı olmak üzere dörtte dört yapan ve grupta Lider durumda olan Beykoz1908 takımı deplasmanda karşılaşacağı Feriköyspor müsabakasına çok önem veriyor.Kulüp Başkanı Zeki Aksu şu açıklamalarda bulundu;


Lige çok iyi bir başlangıç yaptık.Bu istikrarımızın sürmesini bekliyoruz.Genç ve mütevazi bir ekiple yola çıktık.Grubumuzda zorlu ekipler var.Bu hafta sonu deplasmanda köklü kulüplerimizden Feriköyspor ile karşılaşacağız.Müsabakayı izlemeye gelen taraflı tarafsız tüm sporseverlere güzel bir doksan dakika izlettirebilirsek ne mutlu bize.Hafta sonu zor bir müsabakaya çıkacağımızı ekip olarak bilmekteyiz.


Teknik heyet ve sporcularımız bu bilinçle hazırlıklarına devam ediyor.Bu tip zorlu müsabakalar lig süresince devam edecek.Kaliteli takımlardan kurulu bir gruptayız.Grubumuzda yer alan tüm takımlara saygı duyuyoruz.Bu güne kadar çıktığımız müsabakalar ve bundan sonra çıkacağımız bütün müsabakalara aynı ciddiyet ve saygı doğrultusunda yaklaşacağız.Çalışmadan ve mücadele etmeden asla başarılı olamayız bunu çok iyi biliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.