HAZIRLIK MAÇLARI

15 Ekim 2016 Cumartesi

Beykoz1908 tam gaz devam
Süper Amatör Lig temsilcilerimizden Beykoz1908 takımı paşabahçe stadyumunda KüçükçekmeceYeşilovaEsnafspor takımını ağırladı.
Müsabakanın başından sonuna kadar tempolu ve istekli oyununu devam ettiren Sarı Siyahlı takım zorlu müsabakadan üç puanı her iki yarıda attığı birer gol neticesinde 2-0 kazanmasını bildi.


İlk kırkbeş dakikada oyunu rakip sahaya yığan Beykoz1908 takımı zaman zaman kalesinde kontralar görmesine rağmen rakibine gol şansı tanımadı.


Beykoz1908 adına İsmail harika bir gole imza attı.Rakip takım oyuncularını ceza sahasına girerken bir bie ekarte edip filelere yolladığında sarı siyahlı taraftarların sevinci görülmeye değerdi.


Müsabakanın ikinci yarısında da üstünlüğünü sürdüren Beykoz1908 takımı YunusEmre'nin penaltı golü ile ikinci yarıda skoru 2-0 yaptı.


Doksan dakikaya her iki takımın da çabası başka gol kaydı getirmeyince Beykoz1908 takımı üç puanı iki golle almasını bildi


Müsabaka öncesinde Emniyet güçlerinin izlediği tutum taratarlar ve sporseverler tarafından şaşkınlıkla ve tepkiyle karşılandı.


Müsabakanın başlamasına saatler kala tribünlere gelen taraftarların aranmadan içeri girilmesine müsade edildi.Aynı emniyet takımlar seromoniye geçtiğianda tribünleri boşaltıp seyircileri tek tek aramak istedi.

Bu duruma itiraz eden yaklaşık iki bin taraftar büyük tepki gösterdi ve bu tepki karşılığında emniyet güçleri aramadan seyrcilerin tribünde yer almasına ses çıkartmadı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.