HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ekim 2016 Cuma

Başkan'dan futbolcularınaSüper Amatör Ligekipleimizden Beykoz1908 takımının Başkanı Zeki Aksu zorlu Lig Maratonu devam ederken sporcularına yönelik duygusal açıklamalarda bulundu.

Ligin ilk altı haftasını çok güzel tamamladık.Yönetim,taraftar,ve futbolcular çok güzel bir uyum içinde.Camiamız hava yakaladı.Tek temennimiz kalan haftalarında bu şekilde bitmesidir.
Futbolcu kardeşlerimize sesleniyorum.Tek isteğimiz kutsalımız, en değer verdiğimiz ve hatta çocukluktan itibaren kurduğumuz en büyük hayal o forma içinde olmaktı. Bu şeref bugün size nasip oldu.
Doksan dakika boyunca o formayı terletin.Tıpkı bu sezon oynadığımız maçlardaki gibi.
Bizi hiçbir zaman asla yalnız bırakmayan taraftarlarımızın gözündeki sevgiyi umudu gördüğünüzün farkındayız.Sizler sahada savaşmaya devam edin.
Boğazın yargıçları da iyi günde,kötü günde yağmurlarda çamurlarda her zaman olduğu gibi hep arkanızda.
Bizden ve sizden BEYKOZ şampiyonluk bekliyor,bu yolun sonu şampiyonluk olur inşallah.
YAŞASIN BOĞAZIN ÇOCUKLARI
YAŞASIN BOYNUNDA ATKILAR, ÜSTÜNDE FORMALAR SEVDANIN PEŞİNDE OLAN BOĞAZIN YARGIÇLARI
YAŞASIN BEYKOZ'A GÖNÜL VERENLER..

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.