HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ekim 2016 Salı

BAŞARILI ORTASAHA ZÜLKÜF ELGÖRMÜŞ ELAZIĞ YOLSPOR'DA..

Bölgesel Amatör Lig 2.grupta mücadele eden Elazığ Yolspor transfer sezonunun bitmesine kısa bir süre kala kadrosuna takviyeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezon devre arasında Kale Belediyespor forması giyen başarılı ortasaha oyuncusu Zülküf Elgörmüş'ü kadrosuna kattı. 
Futbola Elazığspor'da başlayan 21 yaşındaki genç orta saha oyuncusu Kayserispor'a transfer oldu. Elazığ Belediyespor'da profesyonel olan Zülküf Elgörmüş daha sonra tekrar amatöre dönerek Sinopspor'la anlaştı. Mersin Büyükşehir Belediye Meskispor'a transfer olduğu sezon oynadığı futbolla şampiyonluğu son haftalarda kaybetti. Geçtiğimiz sezon ligin ilk yarısında Başkale Gençlikspor'da oynayan Zülküf ikinci yarıda Kale Belediyespor forması giydi. 
Türkiye Kupası 2 Maç
TFF 3.Lig 24 Maç 1 Gol
BAL Ligi 21 Maç

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.