HAZIRLIK MAÇLARI

18 Ekim 2016 Salı

Başakşehir, Grubu Hizaya Soktu.

Başakşehir, Grubu Hizaya Soktu.
İstanbul 1.amatör lig 1. grupta süper amatör ligeçıkmamücadelesi veren Başakşehir, 3. hafta müsabakalarında yenilkgisiz lider Gazitepe Spor'u Bolluca stadında konuk etti.

İstanbul 1.amatörligde geride kalan 2 hafta sonunda  galibiyet ve 1 yenilgi ile 3 puan toplayan Başakşehir, 6 puanla liderlik koltuğunda oturan Gazitepe'yi konuk etti.
Her iki takımında iyi bir futbol ortaya koyduğu müsabaka da Başakşehir uzatma dakikalarında bulduğu golle 3 puanı hanesine yazdırırken, grupta da puanları eşitledi.


Başakşehir20. dakika da Mahir'in golü ile 1-0 ön geçmeyi başardı. Ev sahibi ekip ilk yarıyı bu skorlaönde tamamladı. İkinci yarıda gol için yüklenirken yediği bir kontratakta  Gazitepe'li sporcuya yapılan harekete hakem penaltı kararı verdi. Gazitepe penaltı atışı sonrasında durumu eşitledi 1-1
Beeraberlik golü sonrasındada ataklarını sıklaştıran Başakşehir, karşılaşmanın son dakikasında yeni transferi Ramazan Balkan'ın golü ile hayat buldu. 2-1
Bu golle grupta 5 takım 6'şarpuanla sıralanırken şampiyonluk mücadelesininçok çetin olacağının da sinyallerini verdi.4. hafta Müsabaka programı
KAVAKLI KÖYÜ - ESENYURT İNCİRTEPE
YEŞİLESENYURT - BOLLUCA
GAZİTEPE - B.Ç.M.SİNAN
AVCILAR CİHANGİR - BAŞAKŞEHİR
ÇANAKÇA BAY 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.