HAZIRLIK MAÇLARI

6 Ekim 2016 Perşembe

Bağlar Emlak Sultanmuratspor'a Forma Sponsoru oldu.

Bağlar Emlak Sultanmuratspor'a Forma Sponsoru oldu.
Yılmaz AKTEPE/İstanbul 1.Amatör Lig de mücadele veren Küçükçekmece
Sultanmuratspor takımına Bağlar Emlak İnşaattan destek geldi.
Küçükçekmece ilçesinin tanımış Emlak sektörlerinden olan Bağlar Emlak İnşaat
yönetim kurulu Başkanı Enver Cantürk Sultanmuratspor forma sponsorluğunu üstlendi.


Cantürk, Küçükçekmece ilçesinin köklü kulüplerinden aynı zamanda semtimizin takım olan Enver Cantürk sultanmurat kulübümüze firma olarak 2016-2017 Futbol sezonu Forma sponsoru olduk.Enver Cantürk ,Amatör kulüplerin hangi şartlarda ayakta kalmaya çalıştığını biliyoruz.

Küçükçekmece ve Sultanmurat mahallesindeki tüm iş adamlarını bu güzide
kulübümüze sahip çıkmalarını ve destek olmalarını istiyorum spora ve gençliğe hizmet edilen bu yerlere sahip çıkılmasını arzuluyorum dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.