HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ekim 2016 Çarşamba

Avcılar Belediye Spor'dan Hayati 3 Puan

Avcılar Belediye Spor'dan Hayati 3 Puan.
Geçtiğimiz hafta sonu İstanbul Siirt Spor'u Avcılar Belediyesi Firuzköy sahasında konuk eden Avcılar Belediye Spor 4-2 galip ayrıldığı karşılaşmada hayati bir 3 puan alarak grupta zirve ile arasında puan farkının açılmasına müsaade etmedi.

Maç sonrası açıklama yapan Teknik Direktör Tekin Öcal "Fazla bir şey söylemeye gerek yok. Çocuklar hak etti. Mücadele ettiler kazandılar." dedi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.