HAZIRLIK MAÇLARI

24 Ekim 2016 Pazartesi

Ataşehir Çamolukspor, deplasmanda kazandı.

Ataşehir Çamolukspor, deplasmanda kazandı.
Bölgesel Amatör lig 10.grupta mücadele eden Ataşehir Çamolukspor ligin 5.haftasında deplasmanda oynadığı Nilüfer Erdemli maçını 1-0 kazandı.

Servet Çoban’ın kullandığı  frikik  atışında top rakip oyuncunun kafasına çarparak ağlarla buluştu.
Ataşehir Çamolukspor aldığı bu galibiyetle ligde oynadığı 5 maçta 2 galibiyet 1 beraberlik 2 yenilgi ile 7 puanla 10.grupta 4.sırada yer aldı.
Teknik sorumlu Fatih Aşık "Çok iyi bir takım karşısında iyi organize olduk, şans bizden yana idi bulduğumuz gol ile de maçı  kazandık 3 puan aldık, bu maçta iyi niyetle mücadele eden bütün oyuncularımı kutluyorum." dedi.
Ataşehir Çamolukspor bu hafta kendi saha ve seyircisinin önünde Sakarya Kırkpınarspor takımını ağırlayacak.

Kaynak : Kadirsporgazetesi / Fatih Mangal

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.