HAZIRLIK MAÇLARI

6 Ekim 2016 Perşembe

Asım Özdemir "Ezeli rekabetler, ebedi dostluklar oluşturur."

Asım Özdemir "Ezeli rekabetler, ebedi dostluklar oluşturur."
Hafta sonu oynanacak olan yılların rekabetini üzerinde taşıyan Feriköyspor Beykoz 1908 maçı öncesinde kendisininde adı kullanılarak sosyal medya da ve internet sitelerinde kişiler üzerinden yapılan polemiklere Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir'den tepki geldi.
Özdemir açıklamasında "Bu hafta sonu 100 yılını geride bırakmış İstanbul'umuzun iki güzide ekibi Feriköy ile Beykoz takımları bir kez daha karşı karşıya gelecekler. Bu karşılaşmanın heyecanı iki kulüp taraftarlarını da aşarak tüm amatör camianın gündemine oturdu.
Bir takım sosyal medya ve internet sitelerinde bu karşılaşma ile ilgili olarak benim resmim ve ismim üzerinden spekülasyon yaratılarak maçın başka bir sahada oynanması için girişimde bulunduğum haberleri yayınlanmış. Bu son derece çirkin bir iftiradır. Ben Beykoz Kulüpler Birliği Başkanıyım ancak her şeyden önce bir spor adamıyım. Spor yaşantım boyunca bu şekilde onlarca maçla karşılaştım. Maçlar sahada kazanılır veya kaybedilir. Benim yukarıda belirtildiği şekilde girişimim olduğu iftirasını bana atanıda lanetliyor ve kınıyorum. Bu insanlar ahlaksız ve şerefsizlerdir. Spor kamuoyunda öne çıkan yöneticiler üzerinden ortamı germek kimsenin işine yaramaz. Bu iftirayı atanları ayrıca ispata çağırıyorum." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.