HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ekim 2016 Cuma

Antrenör eğitimleri sürüyorTFF Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından düzenlenen antrenör eğitimleri devam ediyor. 2-16 Ekim tarihleri arasında Erzurum'da UEFA A Lisans 2.Aşama Kursu gerçekleştirildi.
Ömer Kaner, Dr. Atilla Yüce, Doç.Dr. Mehmet Özçağlayan, Doç.Dr. Coşkun Küçüktepe, Uzm. Psk. İbrahim Eke, Necla Güngör Kırağası, ve Sabahattin Şahin'in eğitmen olarak yer aldığı kursa 25 kursiyer katıldı.
4-16 Ekim tarihleri arasında İstanbul'da 2 adet UEFA B Lisans 2.Aşama Kursu yapıldı. Toplam 48 kursiyerin katıldığı bu kurslarda; Tuna Güneysu,  Osman Öngen, Ersan Ogan, Selma Coşkun, Necla Güngör Kırağası, Prof.Dr.Aysel Pehlivan, Doç.Dr. Coşkun Küçüktepe, Doç.Dr. Mehmet Özçağlayan Uzman Psk. İbrahim Eke ve Muammer Tokat eğitim verdi.


18 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında İstanbul'da UEFA A Lisans 2.Aşama Kursu gerçekleştirildi. 26 kursiyerin katıldığı kursta; Muammer Birdal, Ömer Kaner, Doç. Dr. Coşkun Küçüktepe, Doç.Dr. Mehmet Özçağlayan, Necla Güngör Kırağası, Taner Karaman ve Sabahattin Şahin eğitim verdi.
18-30 Eylül tarihleri arasında İstanbul'da UEFA B Lisans 1.Aşama Kursu yapıldı. Tuna Güneysu, Selman Coşkun, Doç.Dr Mehmet Özçağlayan, Dr. Erden Or, Necla Güngör Kırağası, Gülhan Gündüz ve Sertan Kırağası'nın eğitim verdiği kursta; Abdulkadir Çotala, Adem Çak, Ali Borazan, Ali Kafadar, Ayhan Çınar, Emre Şenel, Ferhat Doğrubasan, Fettah Kayar, Gökhan Tandoğan, İbrahim Özalp, İskender Köksal, Mehmet Öncan, Mehmet Uskalelier, Musa Ballı, Mustafa Tari, Nihat Baştürk, Oğuz Sönmez, Onur Beşel, Ramazan Abacı, Raşit Sert, Tekin Fişne, Vural Durmuş ve Yunus İçuz kursiyer olarak yer aldı.
19-29 Eylül tarihleri arasında Antalya, Eskişehir ve İstanbul'da 3 adet TFF Grassroots C Kursu yapıldı. Nur Mustafa Gülen, M.Emre Özbayer, Atilla Yüce, Emrah Aykurt, M.Nedim Karadeniz ve Serhat Sütlü'nun eğitmenlik yaptığı bu kurslara toplam 90 kursiyer katıldı.
28 Ağustos- 9 Eylül tarihleri arasında 2 adet UEFA B Lisans 2.Aşama Kursu düzenlendi. Toplam 49 kursiyerin katıldığı kurslarda Nur Mustafa Gülen , Mehmet Ekşi, Mahmut Nedim Karadeniz, Selman Coşkun,  Necla Güngör Kırağası, Prof. Dr. Aysel Pehlivan,  Doç. Dr. Coşkun Küçüktepe, Gülhan Gündüz ve Sabahattin Şahin eğitim verdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.