HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ekim 2016 Çarşamba

AliTayfunAkbey golle döndü
Edirnespor takımının Çorluspor1947 takımından son gün transferi 1990 doğumlu AliTayfunAkbey eski takımına golle dönerek taraftarlarına beni ve gollerimi izleyin mesajını verdi.
Bu sezon 3.Lig parolası ile yola çıkan Edirnespor takımının bu hedefe varması için tüm gücüyle mücadele edeceğinin altını çizen başarılı forvet taraftarlarımız merak etmesin bu takım 3.Lige çıkacak kalitede ve güçtedir dedi.Çorluspor1947 taraftarı da bu transferi anlamadıklarını ve böyle bir golcüyü hemde en önemli rakibimize vermek ne demek diye şaşkınlıklarını dile getirdiler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.