HAZIRLIK MAÇLARI

30 Ekim 2016 Pazar

Aksarayspor üç attı üç aldı1.Amatör Lig önemli mücadelesinde Mimarsinan takımı ve Aksaray takımları Fatih Mimarsinan Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
Müsabakanın başından sonuna kadar iki takımında tempolu ve arzulu futboluna şahitlik ettik.Aksaray takımındaki tecrübeli ayaklar müsabakanın seyrini ve dengesini değiştirdi.


Aksaray takımında özellikle yılların deneyimi Mehmet Ramoğlu maestroluk görevini başarıyla yerine getirdi.İki, takımında zaman zaman etkili olduğunu ve pozisyonlar bulduğunu söylemek istiyoruz.


Girdiği pozisyonlarda daha başarılı olan takım olan Aksarayspor takımı üç puanı üç güzel gol ile almasını bildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.