HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ekim 2016 Cuma

AKSARAY SK 3 PUANI UZAKTAN ALDI.

AKSARAY SK 3 PUANI UZAKTAN ALDI.
İstanbul 1.Amatör Lig ilk haftasında 10.Grupta Aksaray SK deplasmanda Karadolap SK 2-1 mağlup ederek lige üç puanla başladı.
Karadolap Stadında ligin ilk haftasında 10. Grup Karadolap SK ve Aksaray SK takımları karşı karşıya geldiler.

35.Dakikada deplasman ekibi Aksaray SK Abdulkadir KALAFAT’ın attığı golle sarı siyahlı takım 1-0 öne geçti ve ilk yarı bu skorla kapandı.
Erdem Albayrak’ dan şık gol
68 Dakikada Aksaray SK’da forma giyen Erdem ALBAYRAK yaklaşık 30 metreden öyle bir şut çekti ki kaleye yönelen füzeye kalecinin yapabileceği hiç birşey yoktu.
Aksaray SK takımı ligin ilk haftasında Karadolap SK takımını mağlup ederek lige üç puanla başlamış oldu.

Haber AYKUT PEHLİVAN

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.