HAZIRLIK MAÇLARI

25 Ekim 2016 Salı

Afrika Futbolu ondan sorulurUEFA Pro Lisanlı Teknik Direktörlerimizden ErolServet Bağlar hocamız Afrika futbolunun inine kadar inerek geleceğin yıldızlarını keşfediyor.
Ülkemizde yıllarca Teknik Direktörlük yaptıktan sonra hedef kitle olarak seçtiğiAfrika Futbolununen dip noktasına kadar inme cesaretini gösteren ErolServetBağlar hocamızla uzun bir söyleyişi gerçekleştirdik.

Senegal,FilDişi ve Gana ülkelerinin alt yapılarını Gana'da yer alan Akademesinde birleştiren başarılı teknik adam dünya yıldızlarını keşfetmeye başladı.


Birçok Avrupa ülkesi takımının şimdiden kendisi ile çalışma tekliflerini gözlemlediğimiz başarılı hoca bundan sonraki yaşamının tüm zamanını Afrika futbolu ve burdaki kaliteli genç yeteneklerin keşfi için harcayacağını söyledi.


Sporcuların sadece futbolları ile değil,yaşam biçimleri,beslenme ve sporcu kimliklerinin kazanılmasında rol oynayan tüm olguları kendilerine yerleştirmeye çalışıyoruz.


ErolServetBağlar birçok yeteneği keşfettiğini ve bu yıldız adaylarını da yavaş yavaş futbol piyasasına sokacağını belirtiyor.


Afrika insanının çok sıcak kanlı olduğunu belirtiyor.Futbolu geleceğini garanti altına alma adına bir kurtuluş olarak gören sporcuların çalışma ve başarma azimleri karşısında kendilerine hizmet etmek ve yetenekli sporcuları yarışmacı konuma getirmek için bu işe soyunduğunu belirtiyor.


Ülkemizdeki bir çok Süper Lig takımının ve PTT Lig takımının bu ülkelerde ciddi araştırmalar içerisinde olup biraz emek biraz da zaman harcarlarsa milyon dolarları ceplerinde kalır.


Amatorun Dunyasi ekibi olarak başarılı teknik adam ErolServet Bağlar hocamıza bu önemli görevinde başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.