HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ekim 2016 Çarşamba

AFDK'dan ErgeneVelimeşe takımına kötü haberBölgesel Amatör Lig Tekirdağ temsilcilerinden ErgeneVelimeşe takımı AFDK'dan gelen haber ile adeta yıkıldı.
Uzunköprü deplasmanında Alper Aydın(Bebbe) topsuz alanda rakibine disiplinsiz harekette bulunduğundan dolayı kırmızı kart görmüştü.Bu gün toplanan AFDK bu kural dığı davranışı 3 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırdı.Bu durum hakkında ErgeneVelimeşe takımının tahkime itiraz edip etmeyeceği merak konusu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.