29 Ekim 2016 Cumartesi

29 Ekim Cumartesi 1. Amatör Lig müsabaka programı ve sonuçları

29 Ekim Cumartesi 1. Amatör Lig müsabaka programı ve müsabaka sonuçlarını buradan takip edebilirsiniz

2. Grup
13:00 Ortaçeşmespor - Küçükçekmece (Ortaçeşme 1-0
15:00 Merkez Kayaşehir - Avcılar Yeşilkent (Taşoluk)
15:00 Çiftlikköyspor - Güzelcespor (Karacaköy)
15:00 Hadımköyspor - Kamilobaspor (Hadımköy) 0-2
Silivri Ortaköy - BAY

4. GRUP
11:00 Bayrampaşa Demirspor - Yenişehir (Bayrampaşa Bld)4-0
15:00 K.K. Mevlana - Küçükçekmece İY (Kazım Karabekir) 
1-1
15:00 Kağıthanespor - Rumeli Kavağı (Çavuşbaşı) 2-0
16:00 Muradiyespor - Bağcılar İY Cemspor (Çilekli) 4-2
Kocamustafapaşa - Talatpaşa 3-0H

6. GRUP
13:00 Teraziderespor - Tophane Tayfunspor (Bayrampaşa Bld) 1-0
15:00 Hamidiyespor - Cevat Köprübaşı (Nurtepe) 1-1
15:00 Selvispor - Küçükayasofya (Hasan Doğan) 0-3
15:00 Sefaköy Kartal - Yeni Özkartalspor (Sefaköy Kartal) 0-1
16:30 Ateştuğlaspor - Pınarspor (Mahmutbey)


8. GRUP
13:00 Bahçelievler - Cerrahpaşaspor (Kocasinan) 1-5
13:00 S. Sultançiftliği - Esenlerspor (Zara Ekinli) 1-3
13:00 Sanayi Mahallesi - Gültepespor (Mehdi Sancak) 1-1
13:00 Şişli Yaylaspor - Kilyosspor (Feriköy) 2-2
15:00 İstanbul Trabzon - Zeytinburnu Yıldız (Halkalı Etap) 3-3

10. GRUP
12:00 Akatlarspor - Karadolapspor (Çilekli)3-0
13:00 Mimarsinanspor - Aksarayspor (Mimarsinan) 0-3
15:00 Kanarya Azimspor - Çayırgücüspor (Kanarya) 2-2
15:00 İstanbul Gümüşhane - Okmeydanı Fetihspor (Mehdi Sancak) 1-2
Örnektepespor - BAY


12. GRUP
11:00 Seyrantepe Yeşilce - Balat Yeşilova (Mehdi Sancak)3-4
13:00 Sultanmuratspor - Boğaziçispor (Sefaköy Kartal) 4-0
15:00 Öz Alibeyköy - Kartaltepespor (Karadolap) 1-1
15:00 İstanbul Bayburt - Şehzadebaşıspor (Yahya Kemal) 2-5
Güneşlispor - BAY

14. GRUP
11:00 Örnekköyspor - İçerenköy İY (Ortaçeşme)3-0
11:00 Koşuyoluspor - Barbarosspor (Yenisahra) 2-2
15:00 Taşdelenspor - İdealtepespor (Alemdağ) 1-2
15:00 Cevizli Anadolu - Balkan Yeşilbağlar (Kartal Bulvar)3-1
İstanbul Esnafspor - BAY

16. GRUP
15:00 Elmalıspor - Yamanspor (Paşabahçe) 0-3
15:00 Pendik Kavakpınar - İstanbul Sahilspor (Kaynarca) 0-5
15:30 Kartal Yuvasıspor - Maltepe Yıldızspor (Kartal Yunus) 3-2
16:00 Valide Tayfunspor - Acıbademspor (Dudullu) 2-0
Orhanlıspor - BAY


18. GRUP
13:00 Kemahspor - İstanbul Altınordu (Selimiye) 1-2
13:00 Yakacıkspor - Acıbadem Üsküdar (Kartal Bulvar)6-0
13:30 Adalarspor - Sarıgazispor (Kartal Yunus) 1-1
15:00 Pendik Güllübağlar - Gülensuspor (Dolayoba) 1-1
Çavuşbaşıspor - BAY



Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.