HAZIRLIK MAÇLARI

24 Eylül 2016 Cumartesi

Yusuf İslamBaytekin mercek altındaDiyarabakır1968 takımının başarılı futbolcusu 1998 Doğumlu Yusuf İslam Baytekin başarılı futbolu ile dikkat çekiyor.
DiyarbakırYolspor takımında gösterdiği başarılı futbolu sonrasında Diyarbakırspor1968 takımına transfer olan YusufİslamBaytekin defansın her kanadında oynayabiliyor.Çalışkan yapısı ve hücuma verdiği destek anlayışı ile dikkatleri çeken başarılı futbolcu hedefinin profesyonellik olduğunu belirtti.Şu anda tek isteğim Diyarbakırspor1968 takımının başarısı.Profesyonellik ve transfer daha sonra diyor.Amatorun Dunyasi ekibi olarak başarılı futbolcuya başarılı bir sezon diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.