HAZIRLIK MAÇLARI

29 Eylül 2016 Perşembe

YEŞİLPINAR, MERKEZEFENDI YENİŞEMEDİ

YEŞİLPINAR, MERKEZEFENDI YENİŞEMEDİ.

Süper amatör 3. grup ta yer alan Yeşilpınar, Merkezefendi karşilaşmasinda gol sesi çıkmayınca puanlar eşit olarak paylaşıldı.
Karşılaşmaya her iki tarafta karşılıklı ataklarla başladı. İlk yari biraz daha üstün olan taraf Yeşilpınar gol pozisyonlarını yakalasa da bunları cömertçe harcayınca devre arasına golsüz eşitlikle girildi.İkinci yarıya da etkili başlayan takım Yeşilpınar oldu. Karşılaşmanın son bölümlerin de misafir ekip Merkezefendi, ilk önce sahada dengeyi kurdu. Daha sonra pozisyonlar üretmeye başladı. Ancak onlarda eşitliği bozacak golü bulamayınca karşılaşma golsüz eşitlikle sonuçlandı ve takımlar sahadan birer puanla ayrıldılar.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.