HAZIRLIK MAÇLARI

29 Eylül 2016 Perşembe

Yeşilköy'e Arnavutköy Freni.

Yeşilköy'e Arnavutköy Freni.
Arnavutköy Belediye spor Süper amatör lig 10. grupta Lider Yeşilköy sporu konuk etti. Bolluca stadında oynanan karşılaşmada, Arnavutköy Belediye Spor ikinci yarı oyuna giren oyuncuları ile bulduğu tek golle sahadan üç puanla ayrılan taraf oldu. Arnavutköy Bölgesinde yapılan Avrupa Dağ Bisikleti şampiyonası, yol güzergâhı ve güvenlik nedeniyle, saat 17.00'a alınan müsabakayı Volkan Gündoğdu, M.Halil Dizieğri, M.Furkan Arslan triosu yönetti.Yağmur beklentisine rağmen güzel bir havada başlayan karşılaşmanın ilk dakikalarında yaşanan şok sakatlık, konuk takım heyetini korkuttu. Hızır Uzundağ hava topunda Enes Bayraktar ile çarpışınca burnuna aldığı darbe ile sakatlandı, karşılaşmanın 20.dakikasına kadar oyunda kalan Hızır yerini Bektaş Berk’e bıraktı. Ara ara tansiyonun yükseldiği karşılaşmada ilk yarı atak futbolu seçen Yeşilköy spor gol bölgelerinde Arnavutköy Belediye spor savunma oyuncuları Halim Kurtuluş, Sait Özaydın, Enes Bayraktar ve Emrah Taşar’ı geçemedi. İlk yarı İsmail Aslan ile sol kanattan gelişen Arnavutköy Belediye spor atağını topa elle müdahale eden son adam Bektaş Berk kırmızı kartla oyun dışına gönderildi. İlk yarı sonlarına kadar çekişmeli geçen karşılaşmada gol sesi çıkmadı 0-0 sona erdi.


İkinci yarı Hava tahminlerinde olduğu gibi fırtına Bolluca stadına denk geldi oldukça yoğun yağmur altında devam eden karşılaşmada oyuna sonradan giren Arnavutköy Belediye spor forvet oyuncusu Tunç Taşkın kendisi gibi ikinci yarı oyuna giren Gökhan Öztürk’ün pasına dokunarak skoru 1-0 a taşıdı.


Kalan dakikalar yağmur etkisini nispeten azaltırken sonlara doğru hakem kararına itiraz eden Yeşilköy spor teknik direktörü Zeki Ersoy saha dışına gönderildi. Kalan dakikalarda her iki takımda baskılı futboluna devam etsede başka gol olmayınca Arnavutköy Belediye spor sahadan 3 puanla ayrılan taraf oldu.


Bu karşılaşmada ilk kez forma giyen son transfer sakatlanarak oyundan çıkan Mustafa Sarıçan ve Kaptan Fatih Karael in sağlık durumları iyi olduğu bildirildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.