HAZIRLIK MAÇLARI

17 Eylül 2016 Cumartesi

Yaşar Saçalan Uğurlandı.

Yaşar Saçalan Uğurlandı.
Amatör spor kamuoyunun değerli abisi Yaşar Saçalan, dün Hasköy Kırmızı Minareli Camii'de İkindi namazını müteakiben kılınan cenaze namazı sonrasında Hasköy Mezarlığı'nda aile kabristanına defnedildi.


Cenazeye İAuzun süre birlikte çalıştığı ve yol arkadaşları olan İASKF yöenticilerinin dıişında kulüp başkanları ve spor adamları da katıldı.


Cenaze sonrasında İASKF'nun bulunduğu İstinye Orhan Saka Amatörler Evi'nde Saçalan için mevlüt okutuldu ve Saçalan için yemek verildi.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.