HAZIRLIK MAÇLARI

16 Eylül 2016 Cuma

Yaşar Agabeyimizi Kaybettik, Başımız Sağolsun.

Yaşar Ağabeyimizi Kaybettik, Başımız Sağolsun.
Sadece İstanbul amatör spor camiasının değil, tüm Türkiye bir ağabeyini, YaşarAğabeyini kaybetti.

İstanbul'da bir çok spor kulübünde görev alan ve bu kulüpleri İstanbul'un gözde kulüpleri haline getirmesinin dışında diğer kulüplere tecrübeleri, öngörüsü ve ilerlemiş yaşına rağmen enerjisinden hiç bir şey kaybetmeden herkese yardımcı olmaya çalışan Yaşar Saçalan, bir süredir rahatsızlığı sebebi ile camiadan uzak kalmıştı. 
Bu sabah üzülerek acı haberi duymuş bulunuyoruz. Dilimiz varmasa da buradan acı kaybımızın haberini yapmak zorunda kaldık. Yaşar Ağabeyimizin cenazesi bugün ikindi namazını müteakiben Hasköy Kırmızı Minareli Camiiden kaldırılacaktır.
Merhuma Allah'tan Rahmet sevenlerine ve dostlarına başsağlığı diliyoruz.
Mekanın Cennet Olsun Yaşar Ağabey. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.